Vieš programovať, robíš grafiku, hudbu, vedel by si vymyslieť počítačovú hru?

Poskladaj tím a skús za víkend jednu vytvoriť. Tému, na ktorú budeš tvoriť, prezradíme až na začiatku podujatia! Game Days spájajú sily s Bratislava Game Jam, GDS Praha a Karlovou Univerzitou, aby vám v roku 2020 priniesli spoločnú československú edíciu!

Game Jam je súťaž programátorov, scenáristov, grafikov, filozofov a ilustrátorov, ktorých úlohou je za víkend vytvoriť prototyp videohry. Je to priestor pre jednotlivcov a interdisciplinárne tímy, kde si môžu overiť odvážny herný dizajn a svoje schopnosti. Konkrétna téma, ktorou sa má hra zaoberať, bude zverejnená na začiatku podujatia.

Tento ročník bude československý! Prebehne v spolupráci s Game Days a Game Developers Session Praha online v dňoch 6.11. – 8.11.2020.

Účastníci game jamu spomedzi seba vyberú víťaza hlasovaním. Každý účastník sa ale môže zapojiť aj do súťaže o spoločné, československé ocenenie, kde víťaza vyberie odborná porota. Bratislava Game Jam 2020 je šiestym ročníkom nášho game jamu. Game Days Game Jam 2020 je tretím ročníkom game jamu organizovanom na tomto podujatí.

This post is also available in: Angličtina