Game Jam – prihláška do 30. 4. 2019

Game Jam na Game Days Trnava je plánovaný v rozsahu 48 hodín v dňoch 30. – 31. 5. 2019 Na mieste bude ohlásená nosná téma tohto ročníka. Zloženie tímov bude vždy pozostávať z prihlásených herných tvorcov a prihlásených grafikov a animátorov, ktorí pred začiatkom vytvoria spoločné skupiny. Výsledné diela budú počas festivalu prezentované verejnosti a odbornej porote, ktorá vyhlási víťaza.

Game Jam je videoherný hackaton. Jedná sa o stretnutie ľudí za účelom naplánovania, dizajnovania a vytvorenia jednej alebo viacerých hier v obmedzenom časovom rámci niekoľkýchg hodín. Účastníci sa obvykle skladajú z programátorov, herných dizajnérov, umelcov, scenáristov a iných povolaní spojených s vývojom hier.

Ak máš záujem zúčastniť sa Game Jamu, vyplň nasledovný formulár najneskôr do 30. 4. 2019. Vybraní účastníci budú vyhlásení najneskôr do 10. 5. 2019. Potvrdením účasti na Game Jame získavaš nárok na celofestivalovú akreditáciu. Ubytovanie si každý účastník hradí sám.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Game Days Trnava budú prebiehať 30.5. – 2. 6. 2019 na Nádvorí v Trnave.

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať na info@gdays.sk.

 

Špeciálni supporting účastníci

Grand Beats – Professional music production

Grand Beats Production je slovenská kreatívna audio produkcia. Zameriava sa na design zvukových efektov, implementáciu a tvorbu adaptívnej hudby do videohier. Ich hlavným zameraním je účasť na vývoji hier a tvorba ucelenej audio zložky pre tento typ projektov. Spolupracujú s hernými vývojármi s cieľom efektívne vytvoriť komplexné riešenia, ktoré pomocou zvuku a hudby napomáhajú odstrániť bariéru medzi hráčom a herným svetom.

 

Stroon

Stroon je pulzujúcim elementom na slovenskej hudobnej scéne. Nielen vďaka vibrafónu, ktorý je jeho hlavným nástrojom, ale aj vďaka škále projektov a spoluprác, v ktorých necháva svoj rukopis. Zasnenosť, kontemplácia, snaha o beztiažovosť, konceptualita, to všetko vo vnútri. Modalita, rytmické štruktúry, minimalizmus, skreslenie, synthové plochy a proto-melodika navonok. Svoje živé hrania sa snaží vždy prispôsobiť miestu, času a divákom. Preto v jeho setoch môže zaznieť skorá elektronika, akustické kompozície, dystopické improvizácie, solárne prelúdia, ale aj jeho najnovšia tvorba. Tá je vonku od 10. Apríla ako vinyl nazvaný Vice Laboratory vo vydavateľstve Deadred.

 

This post is also available in: Angličtina